Bartovský Václav (Praha 1903 - 1961 Praha)
Motiv z Havlíčkova Brodu, signováno a datováno vlevo dole V. Bartovský 44, olej/plátno fixované na překližce, 55 x 66,5 cm, rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |